980020
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Porträtt av Stig Lindberg med fru Gunnel. 67,5x67 cm

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
8 000
748
827
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
12 nov 2017 22:26
8 000 SEK
12 nov 2017 22:24
7 800 SEK
8
12 nov 2017 22:19
7 600 SEK
12 nov 2017 22:19
7 510 SEK
12 nov 2017 21:32
7 400 SEK