980045
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Gitarrspelare. 67x58 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
450
500
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
12 nov 2017 22:36
4 800 SEK
12 nov 2017 22:33
4 600 SEK
12 nov 2017 22:33
4 500 SEK
12 nov 2017 22:31
4 400 SEK
12 nov 2017 21:38
4 200 SEK