980049
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Skep och val. 67x67 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
5 500
516
573
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
12 nov 2017 22:33
5 500 SEK
12 nov 2017 22:33
5 500 SEK
12 nov 2017 22:33
5 300 SEK
12 nov 2017 22:33
5 100 SEK
12 nov 2017 22:33
4 900 SEK