980051
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Häst. 65x67 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 500
422
468
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 nov 2017 22:29
4 500 SEK
12 nov 2017 22:29
4 300 SEK
12 nov 2017 21:37
4 100 SEK
12 nov 2017 21:37
3 900 SEK
12 nov 2017 21:34
3 700 SEK