980055
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Komposition med ananas. 66x67 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
188
208
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 nov 2017 22:44
2 000 SEK
12 nov 2017 22:41
1 500 SEK
12 nov 2017 22:20
300 SEK