980072
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Höna. 66x66 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 nov 2017 22:46
2 000 SEK
12 nov 2017 21:32
350 SEK
12 nov 2017 10:40
300 SEK