980084
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, olja på pannå, utförd vintern 1940 41

STIG LINDBERG, olja på pannå, utförd vintern 1940-41.

Stilleben med fisk och vin. 67 x 67 cm.

Slitage. Skador. Hål.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 nov 2017 20:04
2 400 SEK
12 nov 2017 20:04
2 200 SEK
10 nov 2017 1:06
2 000 SEK
3 nov 2017 6:10
1 000 SEK