GEBRÜDER EINFALT / TECHNOFIX, Jiggs radiobil, Tyskland, omkring 1930.

Rund radiobil styrd av karaktären Jiggs. Litograferad plåt. Urverksdriven. Höjd 14 cm.

Smärre slitage. Smärre lackskador.

Klubbat pris
13 500
1 192
1 243
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 nov 2017 22:39
13 500 SEK
30 nov 2017 22:38
13 000 SEK
30 nov 2017 22:38
13 000 SEK
30 nov 2017 14:14
12 500 SEK
30 nov 2017 13:49
12 000 SEK
29 nov 2017 16:22
10 555 SEK
25 nov 2017 0:03
10 000 SEK
24 nov 2017 14:20
8 888 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

392. Elke Krystufek, "One of you".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK