ARNOLD, racerbåt, Tyskland, 1920-tal.

Handmålad och litograferad plåt. Längd 21 cm.

Slitage. Smärre skador. Slirande urverk.

Klubbat pris
2 726
259
296
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
3 dec 2017 19:09
2 726 SEK
3 dec 2017 15:58
2 526 SEK
3 dec 2017 15:58
2 500 SEK
3 dec 2017 15:58
2 300 SEK
3 dec 2017 15:58
2 100 SEK
3 dec 2017 15:58
1 900 SEK
3 dec 2017 15:58
1 800 SEK
3 dec 2017 15:57
1 350 SEK
3 dec 2017 15:57
1 250 SEK
3 dec 2017 6:05
1 049 SEK
3 dec 2017 6:05
999 SEK
30 nov 2017 14:55
950 SEK
30 nov 2017 14:55
900 SEK
30 nov 2017 14:18
750 SEK
30 nov 2017 14:18
700 SEK
29 nov 2017 17:21
600 SEK
29 nov 2017 17:21
550 SEK
25 nov 2017 16:23
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79