TIPP & CO, flygplan, Tyskland, 1950-tal

Litograferad plåt. Fungerande urverk. Längd 34 cm. Originalkartong samt manual medföljer.

Smärre slitage. Smärre lackskador.

Klubbat pris
3 900
346
361
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
3 dec 2017 17:54
3 900 SEK
3 dec 2017 16:06
3 700 SEK
3 dec 2017 16:06
3 500 SEK
3 dec 2017 15:58
3 450 SEK
2 dec 2017 20:46
3 250 SEK
2 dec 2017 20:46
3 100 SEK
1 dec 2017 23:58
3 050 SEK
1 dec 2017 23:58
2 850 SEK
1 dec 2017 17:23
2 800 SEK
30 nov 2017 14:58
2 600 SEK
30 nov 2017 14:58
2 500 SEK
30 nov 2017 14:16
2 400 SEK
30 nov 2017 14:16
2 200 SEK
28 nov 2017 16:59
2 000 SEK
28 nov 2017 16:58
1 900 SEK
28 nov 2017 16:58
1 800 SEK
25 nov 2017 16:29
1 500 SEK
24 nov 2017 14:08
1 222 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79