MASUDAYA, Oldsmobile, Japan, ca 1956

Rödlackerad med förnicklade detaljer. Sladdstyrd. Längd 35 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Smärre lack och rostskador. Några skrivar saknas.

Klubbat pris
2 025
179
186
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 dec 2017 19:15
2 025 SEK
3 dec 2017 19:15
1 990 SEK
3 dec 2017 19:13
1 925 SEK
3 dec 2017 18:56
1 825 SEK
3 dec 2017 18:48
1 725 SEK
3 dec 2017 18:48
1 700 SEK
3 dec 2017 16:36
1 625 SEK
3 dec 2017 16:36
1 525 SEK
3 dec 2017 16:36
1 500 SEK
2 dec 2017 15:35
1 300 SEK
25 nov 2017 16:22
1 200 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79