BARBIEDOCKOR, 2 st, Mattel, samt tillbehör, 1960-tal.

Skipper i originalkartong samt Barbie i originalkartong. Ett tiotal klädselplagg samt accessoarer medföljer. Längd 24-30 cm.

Obetydligt ytslitage på kartonger.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
3 dec 2017 17:56
3 000 SEK
3 dec 2017 17:53
2 800 SEK
3 dec 2017 17:50
2 600 SEK
3 dec 2017 17:48
2 400 SEK
3 dec 2017 17:47
2 200 SEK
3 dec 2017 17:47
2 000 SEK
3 dec 2017 17:47
1 900 SEK
3 dec 2017 17:46
1 800 SEK
3 dec 2017 17:45
1 700 SEK
3 dec 2017 17:45
1 600 SEK
3 dec 2017 17:44
1 500 SEK
30 nov 2017 18:55
1 400 SEK
30 nov 2017 17:17
1 300 SEK
30 nov 2017 15:45
1 200 SEK
30 nov 2017 15:45
1 100 SEK
30 nov 2017 15:45
1 100 SEK
30 nov 2017 15:45
1 000 SEK
30 nov 2017 15:45
950 SEK
30 nov 2017 15:44
900 SEK
30 nov 2017 15:44
850 SEK
27 nov 2017 23:21
800 SEK
25 nov 2017 10:22
400 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79