ERNST PAUL LEHMANN, "Boxer No. 530" Tyskland, 1900-talets början

Litograferad och bemålad plåt och tyg.13 x 13 cm, höjd 10 cm.

Slitage. Skador. 2 figurer lösa. Dragring saknas.

Klubbat pris
99 000
8 738
9 116
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
3 dec 2017 18:15
99 000 SEK
3 dec 2017 18:15
98 000 SEK
2 dec 2017 22:51
97 000 SEK
2 dec 2017 22:51
95 000 SEK
2 dec 2017 10:33
94 000 SEK
2 dec 2017 10:33
92 000 SEK
1 dec 2017 20:07
82 000 SEK
1 dec 2017 20:07
80 000 SEK
30 nov 2017 20:50
77 000 SEK
30 nov 2017 20:50
75 000 SEK
30 nov 2017 9:40
72 000 SEK
30 nov 2017 9:40
70 000 SEK
29 nov 2017 20:15
67 000 SEK
29 nov 2017 20:15
65 000 SEK
29 nov 2017 20:14
62 000 SEK
29 nov 2017 20:14
60 000 SEK
29 nov 2017 6:41
58 000 SEK
29 nov 2017 6:41
56 000 SEK
28 nov 2017 20:43
54 000 SEK
28 nov 2017 20:43
52 000 SEK
28 nov 2017 20:36
50 000 SEK
28 nov 2017 20:36
48 000 SEK
28 nov 2017 16:59
46 000 SEK
28 nov 2017 16:59
44 000 SEK
28 nov 2017 10:10
37 700 SEK
28 nov 2017 10:10
36 700 SEK
27 nov 2017 22:09
35 444 SEK
27 nov 2017 22:09
34 444 SEK
25 nov 2017 10:09
33 222 SEK
25 nov 2017 10:09
32 222 SEK
24 nov 2017 22:22
32 000 SEK
24 nov 2017 16:01
31 000 SEK
24 nov 2017 16:00
30 000 SEK
24 nov 2017 16:00
30 000 SEK
24 nov 2017 16:00
27 000 SEK
24 nov 2017 16:00
26 000 SEK
24 nov 2017 14:47
25 000 SEK
24 nov 2017 14:19
23 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79