BARBIEDOCKOR, 3 st med tillbehör, Mattel, 1960/70-tal.

Bestående av Barbie, Skipper samt Ken. Samt diverse kläder och accessoarer. Originalkartonger. 1 garderob (ej Mattel). 1 senare barbiedocka medföljer.

Slitage. Skador. Delar saknas.

Klubbat pris
1 250
110
115
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 dec 2017 11:08
1 250 SEK
29 nov 2017 18:58
505 SEK
28 nov 2017 19:06
450 SEK
25 nov 2017 10:21
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

59. Charles & Ray Eames, fåtölj med fotpall, "Lounge Chair & Ottoman", Vitra, ca 2006.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK