Madeleine Pyk – en samling F769

SCHUCO, "varianto 3010 k", Tyskland, 1950-tal

Buss samt personbil i lackerad plåt. I originalkartong. Längd 30, bredd 21 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
750
71
81
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 dec 2017 15:05
750 SEK
3 dec 2017 15:05
700 SEK
1 dec 2017 13:33
600 SEK
1 dec 2017 13:32
550 SEK
1 dec 2017 13:32
500 SEK
30 nov 2017 16:26
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79