LEHMANNS, "AUTOBUS 590", Tyskland, 1900-talets första hälft

Litograferad plåt i rött, gult och grått. Fungerande urverk. Längd 21 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
5 400
473
492
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 dec 2017 15:50
5 400 SEK
29 nov 2017 21:13
5 200 SEK
29 nov 2017 21:13
5 100 SEK
28 nov 2017 7:29
4 800 SEK
28 nov 2017 7:28
4 600 SEK
28 nov 2017 7:28
4 400 SEK
27 nov 2017 14:51
4 200 SEK
25 nov 2017 22:33
4 000 SEK
25 nov 2017 15:11
3 800 SEK
25 nov 2017 9:06
3 500 SEK
24 nov 2017 22:22
2 333 SEK
24 nov 2017 22:13
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79