FRITZ VOIGT, man med resväska, Tyskland, 1950-tal

Litograferad i olika färger. Höjd 11,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
950
84
88
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 dec 2017 16:10
950 SEK
3 dec 2017 16:10
900 SEK
3 dec 2017 16:10
900 SEK
3 dec 2017 15:51
850 SEK
3 dec 2017 12:48
800 SEK
29 nov 2017 17:24
750 SEK
29 nov 2017 17:24
720 SEK
28 nov 2017 17:01
650 SEK
28 nov 2017 17:00
600 SEK
25 nov 2017 16:28
350 SEK
24 nov 2017 22:14
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79