KELLERMANN, sidovagnsmotorcykel, Tyskland, 1930-tal

Litograferad i olika färger. Fungerande urverk. Längd 14,5 cm.

Slitage. Lackskador.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 dec 2017 19:09
3 200 SEK
3 dec 2017 19:09
3 000 SEK
3 dec 2017 15:57
2 800 SEK
3 dec 2017 12:10
2 600 SEK
3 dec 2017 12:10
2 450 SEK
28 nov 2017 17:02
2 400 SEK
27 nov 2017 13:35
2 200 SEK
27 nov 2017 13:35
2 000 SEK
27 nov 2017 13:35
1 900 SEK
25 nov 2017 16:24
1 700 SEK
24 nov 2017 14:09
1 222 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79