1001181
AFRICAN ARTS, 4 vol.
African arts, 4 vol.
African arts, 4 vol.
African arts, 4 vol.

Sammanbundna tidskrifter. Årgång 1971-1978.

Slitage. Lösa blad finns.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 600
150
166
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 mar 2018 21:45
1 600 SEK
4 mar 2018 21:45
1 500 SEK
4 mar 2018 21:45
1 430 SEK
4 mar 2018 21:45
1 330 SEK
4 mar 2018 21:44
1 110 SEK