1001197
KONSTBÖCKER, 6 st, bland annat "African Textiles" av John Pcton och John Mack. 1989.
KonstbÖcker, 6 st, bland annat "african textiles" av john pcton och john mack. 1989.

"African Textiles" av John Pcton och John Mack. 1989.
"Robert Jacobsens Univers" Red. Karsten Ohrt og Lise Seiböll.
"Afrikanische Sitze"av Sandro Bocola. 1994.
"Puppen aus Afrika" av Birgitte och Wolfgang Bofinger.
"Heil-und Körper Kunst in Africa. Linden Museum 1997.
"Kunst aus Afrika" Gebundene Ausgabe – 2005. ej öppnad.

Slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
800
75
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 mar 2018 22:56
800 SEK
5 mar 2018 22:55
750 SEK
5 mar 2018 22:55
750 SEK
5 mar 2018 22:55
700 SEK
5 mar 2018 22:53
650 SEK