KONSTBÖCKER, 6 st, Bland annat "Kunst aus dem alten Afrika" av Maria Keckési 1982.

"Kunst aus dem alten Afrika" av Maria Keckési 1982.
"African Tribal Images, av William Fagg.
"African Miniatures The Goldweights of the Ashanti" av Margret Webster Plass. "Die afrikanischen Könige" red. Mary Cable, 1989.
"African axes" av C.G Widstrand 1958.
"Waffen aus Zentral- Afrika.

Slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
5 mar 2018 22:09
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

183. Cooper & Gorfer, "Nazgul Holding Wheat in Green", 2010.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK