SKULPTURER, trä, 7 st, Centralafrika.

Skurna i trä. I form av figurer. Höjd 9-12 cm inkl. socklar.

Skador. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 750
154
161
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
4 mar 2018 20:54
1 750 SEK
4 mar 2018 20:54
1 650 SEK
4 mar 2018 20:53
1 601 SEK
4 mar 2018 20:53
1 501 SEK
4 mar 2018 13:20
1 300 SEK
4 mar 2018 11:03
1 200 SEK
4 mar 2018 11:03
1 100 SEK
4 mar 2018 11:03
1 100 SEK
4 mar 2018 9:27
950 SEK
4 mar 2018 9:27
900 SEK
2 mar 2018 19:32
650 SEK
2 mar 2018 18:28
600 SEK
1 mar 2018 11:35
550 SEK
1 mar 2018 11:35
500 SEK
28 feb 2018 23:03
400 SEK
28 feb 2018 20:14
350 SEK
22 feb 2018 15:49
300 SEK