SKULPTUR, Västafrika.

SKULPTUR, Västafrika.

Stående kvinnofigur, Höjd 28 cm exkl. sockel.

Skador. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Busch Samling.

Klubbat pris
1 305
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
4 mar 2018 21:08
1 305 SEK
4 mar 2018 21:07
1 205 SEK
4 mar 2018 21:06
1 105 SEK
4 mar 2018 21:06
1 005 SEK
4 mar 2018 21:05
955 SEK
4 mar 2018 21:05
905 SEK
4 mar 2018 21:04
855 SEK
4 mar 2018 21:04
805 SEK
4 mar 2018 21:04
800 SEK
4 mar 2018 21:03
755 SEK
4 mar 2018 21:03
705 SEK
4 mar 2018 21:01
655 SEK
4 mar 2018 21:01
605 SEK
4 mar 2018 21:01
600 SEK
4 mar 2018 21:01
550 SEK
4 mar 2018 21:00
500 SEK
4 mar 2018 21:00
450 SEK
27 feb 2018 21:02
400 SEK
27 feb 2018 15:58
350 SEK
26 feb 2018 23:24
300 SEK