BÄLG, Gabon.

BÄLG, Gabon.

Skuren i trä samt växtfibrer. Längd 50 inkl. handtag.

Skador. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 766
157
165
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 mar 2018 20:28
1 766 SEK
4 mar 2018 20:28
1 666 SEK
4 mar 2018 20:26
1 506 SEK
4 mar 2018 20:26
1 406 SEK
4 mar 2018 20:23
1 301 SEK
4 mar 2018 20:23
1 201 SEK
4 mar 2018 20:22
1 101 SEK
4 mar 2018 20:22
1 001 SEK
4 mar 2018 20:22
816 SEK
4 mar 2018 20:22
766 SEK
4 mar 2018 20:20
716 SEK
4 mar 2018 20:20
666 SEK
4 mar 2018 20:20
405 SEK
4 mar 2018 20:20
355 SEK
4 mar 2018 20:16
300 SEK