Madeleine Pyk – en samling F769

BETALNINGSMEDEL / SPJUTSPETS, Mbole, DR Kongo.

Smidesjärn, höjd 59 cm.

Anlupen. Slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
766
73
84
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 mar 2018 20:40
766 SEK
4 mar 2018 20:40
716 SEK
4 mar 2018 20:40
666 SEK
4 mar 2018 20:40
650 SEK
4 mar 2018 20:39
550 SEK
4 mar 2018 20:39
500 SEK
4 mar 2018 20:38
450 SEK
4 mar 2018 20:38
400 SEK
4 mar 2018 20:36
350 SEK
2 mar 2018 10:09
300 SEK