Madeleine Pyk – en samling F769

CEREMONIELL YXA, Shona, Zimbawe, Botswana.

Handtag skuren i trä, egg i järn. Längd 70 cm.

Anlupen. Slitage.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
404
38
44
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 mar 2018 22:53
404 SEK
5 mar 2018 22:53
401 SEK
4 mar 2018 21:14
350 SEK
22 feb 2018 15:59
300 SEK