CEREMONIELL YXA, Södra Afrika.

Skaft i trä samt egg i järn. Längd 70 cm.

Skador. Delar saknas. Anlupen.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
401
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 mar 2018 20:56
401 SEK
4 mar 2018 20:56
400 SEK
4 mar 2018 20:51
350 SEK
3 mar 2018 14:08
300 SEK