CEREMONIELL YXA, Nigeria eller Mali.

Skaft i trä med rester av tjära, egg i järn. Längd 50 cm.

Anlupen. Skador. Slitage.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
300
27
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
5 mar 2018 22:39
300 SEK