CEREMONIELL KNIV, Kuba Ikula, DR Kongo.

Handtag i trä samt blad i stål. Längd 38 cm.

Anlupen. Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
300
26
27
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
4 mar 2018 20:35
300 SEK