CEREMONIELL KNIV, Ikula Kuba, DR Kongo.

Skaft i trä med dekor av metalltråd. Egg i stål. Längd 32 cm

Slitage. Anlupen.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
559
50
52
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 mar 2018 22:44
559 SEK
5 mar 2018 22:44
509 SEK
5 mar 2018 22:44
505 SEK
5 mar 2018 22:44
454 SEK
5 mar 2018 22:44
404 SEK
5 mar 2018 14:59
350 SEK
22 feb 2018 16:00
300 SEK