CEREMONIELL KNIV, Mbole, DR Kongo.

Handtag samt knivblad i stål. Knivblad med geometrisk dekor. Längd 41 cm.

Anlupen. Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 022
90
93
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 mar 2018 21:07
1 022 SEK
4 mar 2018 21:07
1 005 SEK
4 mar 2018 21:07
966 SEK
4 mar 2018 21:06
916 SEK
4 mar 2018 21:06
866 SEK
4 mar 2018 21:06
855 SEK
4 mar 2018 21:05
716 SEK
4 mar 2018 21:05
666 SEK
2 mar 2018 18:42
450 SEK
25 feb 2018 22:43
400 SEK
23 feb 2018 7:56
350 SEK
22 feb 2018 16:04
300 SEK