BETALNINGSMEDEL / TAPATYGER / SKYNKE, 3 st, Papua Nya Guinea,

Bemålad bark, textilier samt växtfiber. 78x53 cm, 62x125 cm och 157x62 cm.

Skador. Slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
800
76
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
4 mar 2018 21:10
800 SEK
4 mar 2018 21:10
750 SEK
4 mar 2018 21:09
700 SEK
4 mar 2018 21:09
650 SEK
4 mar 2018 21:09
600 SEK
4 mar 2018 21:09
550 SEK
4 mar 2018 12:42
350 SEK
23 feb 2018 21:19
300 SEK