Madeleine Pyk – en samling F769

KANOTDEKORATION, Indonesien.

KANOTDEKORATION, Indonesien.

Skuren i trä, genom bruten dekor. Längd 50 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Klubbat pris
1 322
125
144
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 mar 2018 21:21
1 322 SEK
4 mar 2018 21:21
1 300 SEK
4 mar 2018 21:21
1 200 SEK
4 mar 2018 21:20
1 100 SEK
4 mar 2018 21:20
1 022 SEK
4 mar 2018 21:20
1 000 SEK
4 mar 2018 21:20
950 SEK
4 mar 2018 21:19
900 SEK
4 mar 2018 21:19
850 SEK
4 mar 2018 21:19
716 SEK
4 mar 2018 21:19
666 SEK
4 mar 2018 21:19
600 SEK
4 mar 2018 21:19
550 SEK
4 mar 2018 21:19
500 SEK
4 mar 2018 21:19
450 SEK
4 mar 2018 21:19
400 SEK
4 mar 2018 21:19
350 SEK
4 mar 2018 11:04
300 SEK