1015124
KANOTDEKORATION, Indonesien.
Kanotdekoration, indonesien.
Kanotdekoration, indonesien.
Kanotdekoration, indonesien.
Kanotdekoration, indonesien.

Skuren i trä, genom bruten dekor. Längd 50 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Bush Samling.

Slutpris
1 322
124
137
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 mar 2018 21:21
1 322 SEK
4 mar 2018 21:21
1 300 SEK
4 mar 2018 21:21
1 200 SEK
4 mar 2018 21:20
1 100 SEK
4 mar 2018 21:20
1 022 SEK