1020278
MASK, Kuba, DR Kongo.
Mask, kuba, dr kongo.
Mask, kuba, dr kongo.
Mask, kuba, dr kongo.

Skuret i trä. Höjd 24 cm.

Torrsprickor. Skador.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
450
42
47
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 mar 2018 21:00
450 SEK
4 mar 2018 21:00
444 SEK
4 mar 2018 10:40
400 SEK
4 mar 2018 0:15
350 SEK
4 mar 2018 0:15
333 SEK