Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1020295
MASK, Kran / Dan, Elfenbenskusten.
Mask, kran / dan, elfenbenskusten.

Skuren i trä. Rester av färgpigment. Höjd 20 cm.

Skador. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
800
76
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 mar 2018 21:56
800 SEK
4 mar 2018 21:56
750 SEK
4 mar 2018 21:05
350 SEK
4 mar 2018 19:00
300 SEK