STAV, Elfenbenskusten, Möjligen Baule.

Skuren i trä, krön i form av huvuden. Höjd 39 cm.

Slitage. Torrspricka.

Proveniens

Peter von Busch Samling.

Klubbat pris
755
68
72
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 mar 2018 21:13
755 SEK
4 mar 2018 21:13
711 SEK
4 mar 2018 21:13
705 SEK
4 mar 2018 21:11
655 SEK
4 mar 2018 21:11
610 SEK
4 mar 2018 21:11
605 SEK
4 mar 2018 21:11
555 SEK
4 mar 2018 21:11
454 SEK
4 mar 2018 21:11
404 SEK
27 feb 2018 21:07
350 SEK
25 feb 2018 21:20
300 SEK