1020618
SKULPTURER, 5 st, Centralafrika.
Skulpturer, 5 st, centralafrika.

Skurna i trä. Höjd 10-21 cm exkl. socklar.

Delar saknas. Skador. Torrsprickor. Maskstungen.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
2 009
189
209
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
4 mar 2018 20:51
2 009 SEK
4 mar 2018 20:51
1 909 SEK
4 mar 2018 20:51
1 900 SEK
4 mar 2018 20:50
1 800 SEK
4 mar 2018 20:50
1 708 SEK