1020635
SKÖLD, Ganda, Uganda
SkÖld, ganda, uganda.
SkÖld, ganda, uganda.
SkÖld, ganda, uganda.

Flätad samt trä. Höjd 79 cm, bredd 32 cm.

Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
3 200
300
332
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
4 mar 2018 21:01
3 200 SEK
4 mar 2018 21:01
3 033 SEK
4 mar 2018 21:01
3 000 SEK
4 mar 2018 21:00
2 800 SEK
4 mar 2018 21:00
2 666 SEK