SKÖLD, DR Kongo, Kundu, Konda eller Ngata.

Flätverk, med förstärkning av trä. Höjd 138 cm, bredd 26 cm.

Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch Samling.

Klubbat pris
2 022
192
220
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
4 mar 2018 20:51
2 022 SEK
4 mar 2018 20:51
2 000 SEK
4 mar 2018 20:50
1 766 SEK
4 mar 2018 20:50
1 666 SEK
4 mar 2018 20:50
1 600 SEK
4 mar 2018 20:50
1 500 SEK
4 mar 2018 20:49
1 400 SEK
4 mar 2018 20:49
1 300 SEK
4 mar 2018 20:47
1 200 SEK
4 mar 2018 19:51
1 100 SEK
4 mar 2018 19:51
1 000 SEK
4 mar 2018 19:51
1 000 SEK
4 mar 2018 19:51
950 SEK
4 mar 2018 19:51
900 SEK
4 mar 2018 19:51
850 SEK
4 mar 2018 19:51
800 SEK
4 mar 2018 19:50
750 SEK
4 mar 2018 19:50
700 SEK
4 mar 2018 19:50
650 SEK
4 mar 2018 19:50
600 SEK
4 mar 2018 16:41
550 SEK
4 mar 2018 16:41
500 SEK
4 mar 2018 15:57
350 SEK
1 mar 2018 20:46
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46