1020672
FETISH, Bakuba, Kuba, Kongo.
Fetish, bakuba, kuba, kongo.
Fetish, bakuba, kuba, kongo.
Fetish, bakuba, kuba, kongo.

Skuren i trä, i form av en ödla. Längd 35 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Busch Samling.

Slutpris
1 966
184
204
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
4 mar 2018 20:58
1 966 SEK
4 mar 2018 20:58
1 866 SEK
4 mar 2018 20:56
1 766 SEK
4 mar 2018 20:55
1 666 SEK
4 mar 2018 20:55
1 600 SEK