1020726
YXHUVUD, svart sten.
Yxhuvud, svart sten.
Yxhuvud, svart sten.
Yxhuvud, svart sten.
Yxhuvud, svart sten.

15,5 cm 9 cm

Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
1 300
122
135
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 mar 2018 22:47
1 300 SEK
5 mar 2018 22:47
1 200 SEK
5 mar 2018 22:46
1 102 SEK
5 mar 2018 22:46
1 002 SEK
5 mar 2018 21:51
910 SEK