Madeleine Pyk – en samling F769

OFFERBÅTAR, sex st samt två paddlar.

Trä, längd 14 - 26 cm.

Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
700
66
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 mar 2018 22:52
700 SEK
5 mar 2018 22:52
650 SEK
5 mar 2018 22:51
600 SEK
5 mar 2018 22:51
550 SEK
5 mar 2018 22:45
350 SEK
4 mar 2018 17:30
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46