CERMONIELL PADDEL, High Island Austral Group, Raivavae.

Trä med karvsnitt. Längd 89 cm.

Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch Samling.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
4 mar 2018 20:04
2 400 SEK
3 mar 2018 21:29
2 200 SEK
3 mar 2018 21:28
2 000 SEK
3 mar 2018 21:28
2 000 SEK
3 mar 2018 9:37
1 400 SEK
1 mar 2018 21:29
1 300 SEK
1 mar 2018 21:28
1 200 SEK
1 mar 2018 21:28
1 200 SEK
1 mar 2018 21:03
1 100 SEK
1 mar 2018 21:02
1 000 SEK
1 mar 2018 21:02
1 000 SEK
1 mar 2018 15:19
850 SEK
1 mar 2018 15:19
800 SEK
26 feb 2018 10:20
750 SEK
26 feb 2018 10:20
700 SEK
26 feb 2018 10:20
450 SEK
26 feb 2018 10:20
400 SEK
26 feb 2018 7:48
350 SEK
22 feb 2018 11:56
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46