964320
FLÖJT, trä, CENTRALAFRIKA.
FlÖjt, trä, centralafrika.
FlÖjt, trä, centralafrika.
FlÖjt, trä, centralafrika.
FlÖjt, trä, centralafrika.

Snidad, överdel i form av huvud. H 13

Slitage

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
800
75
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 mar 2018 22:51
800 SEK
4 mar 2018 22:51
750 SEK
4 mar 2018 22:51
716 SEK
4 mar 2018 22:51
666 SEK
4 mar 2018 18:24
600 SEK