NGEBELE / NGBELE / LIGANDA, DOA, D R Congo, betalningsmedel.

Området kring Boyamafallen (tidigare Stanleyfallen). Järn. Längd 178 cm, (inkl medföljande ställning 191 cm).

Slitage. Skador.

Proveniens

Peter von Busch Samling.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
3 mar 2018 21:44
1 500 SEK
3 mar 2018 21:43
1 311 SEK
3 mar 2018 21:43
1 211 SEK
3 mar 2018 10:00
1 111 SEK
2 mar 2018 9:00
1 000 SEK
24 feb 2018 22:15
400 SEK
22 feb 2018 21:54
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46