968939
GOGO, MBIRA, Fingerpiano, Tanzania
Gogo, mbira, fingerpiano, tanzania.

Sockerrör samt metall och stenpärlor. Höjd 35 cm.

Skador. Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
550
52
57
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 mar 2018 19:53
550 SEK
3 mar 2018 19:53
500 SEK
3 mar 2018 19:53
450 SEK
3 mar 2018 19:50
400 SEK
24 feb 2018 23:28
350 SEK