CEREMONIELL KNIV /BETALNINGSMEDEL, Poto / Ngombe, DR Kongo

Stål med geometrisk dekor. Pälsklätt samt flätat handtag. Färgrester. Längd 65 cm.

Rostangrepp. Slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 500
133
139
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 mar 2018 22:51
1 500 SEK
4 mar 2018 22:51
1 001 SEK
4 mar 2018 22:32
450 SEK
22 feb 2018 16:01
300 SEK