969711
ARMRING / BETALMEDEL Igbo Ibo, Nigeria.
Armring / betalmedel igbo ibo,  nigeria.

Brons. Spiralformad. Med tillhörande sockel. Höjd 17 cm.

Anlupen. Omfattande slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
1 400
132
146
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 mar 2018 21:50
1 400 SEK
4 mar 2018 21:50
1 322 SEK
4 mar 2018 21:48
1 300 SEK
4 mar 2018 21:47
1 200 SEK
4 mar 2018 21:47
1 111 SEK