ARMRING / BETALMEDEL Igbo Ibo, Nigeria.

Brons. Spiralformad. Med tillhörande sockel. Höjd 17 cm.

Anlupen. Omfattande slitage.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 400
133
152
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 mar 2018 21:50
1 400 SEK
4 mar 2018 21:50
1 322 SEK
4 mar 2018 21:48
1 300 SEK
4 mar 2018 21:47
1 200 SEK
4 mar 2018 21:47
1 111 SEK
4 mar 2018 21:46
1 100 SEK
4 mar 2018 21:45
1 000 SEK
4 mar 2018 15:09
550 SEK
2 mar 2018 19:30
500 SEK
22 feb 2018 23:28
450 SEK
22 feb 2018 21:05
400 SEK